1 / 4
СЕ ПРОДАВА ВИКЕНДИЦА ВО ОРЕВОЕЦ
80.000 €
Цената е фиксна
28.01.2023 22:55

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

95 m²

Број на соби:

4

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Се продава викендица во с.Оревоец
контакт на 070735595

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

robert
Потврден огласувач
075880959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам