1 / 11
iPhone 12
520 €
24.11.2022 16:03

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

12

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava odlicno socuvan iphone 12. Otklucen na site mrezi. 64gb vnatresna memorija. 88% baterija. Doaga so original pakuvanje. Kupen vo Germanija. Celosno funkcionalen. Raboti face id i true tone. Nikogas ne otvaran. Bez zameni.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078295660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам