1 / 6
ALPINESTARS DRYSTAR JACKET JAKNA
23.500 МКД
Цената не е фиксна
31.01.2023 16:35

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

ALPINESTARS DRYSTAR,NOVA,SO ZASTITNA MEMBRANA ZA DOZD,VETAR,ALL SEASONS, SAMO ZA ONIE STO ZNAAT KOJA E ALPINESTARS FIRMATA.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Јакни

Се продава од:

Anton
Потврден огласувач
071 501 441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам