1 / 3
Prodavam Garnitura
10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.10.2022 12:45

Ѓорче Петров / Скопје

Garniturata e koristena, i se sostoi od trosed, dvosed i fotelja. Trosedot se pusta vo lezaj, ima i dusek na nego.
Isto taka ima i jastucinja - sivi, koi sto doagjaat so garniturata.
Cena po dogovor Tel. 070/ 274-701

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Maja Kushevska
Потврден огласувач
072256228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам