1 / 5
PRODAVAM AZIJAT
По Договор
17.12.2022 11:04

Карпош / Скопје

PRODAVAM AZIJAT
CENA PO DOGOVOR
TEL.070 343 593

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Останато

Се продава од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

AERODROM -SKOPJANKA kaj Meze Bar 85m2 na

1300 €

K.VODA 45m2 nov nevseluvan opremen

200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам