1 / 1
Asus
1 МКД
24.01.2023 19:26

Аеродром / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Asus x552l na delovi
Ima se plastiki i slicno
Maticnata e izgorena izgoren i3 Cpu

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

.
Потврден огласувач
070297612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам