1 / 7
Se prodava dvokatna kujca zad uredot
По Договор
25.10.2022 19:35

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

320 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

67

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Peco Krsteski Daskalot

Se prodava dvokatna kujca zad uredot Prilep Kontakt tel 071/826885

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Irena
Потврден огласувач
75580584
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам