Tapaciranje mebel kvalitetno i brzo
По Договор
05.02.2023 11:05

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Vrsime tapaciranje na sekakov vid mebel so nas prevoz zemanje vakanje poveke info na tel. ili viber kontakt:076661937

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
076661937
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам