1 / 5
Orion 250cc
1.000 €
17.11.2022 16:28

Прилеп / Прилеп

Марка:

Останати марки

Вид:

Теренски / Offroad

Година:

2008

Модел:

Apollo Orion

Километри:

25000

Se prodava orion apollo 250cc 4t
Ne e registriran
Gumi skoro novi
Ima smeneto plocki i nova svejkica smeneti pred 100km..
Pali vozi ispraven
Za povejke informacii 077-963/609 DAVID

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Leonid
Потврден огласувач
076553500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам