1 / 1
Kuka vo centar
85.000 €
Цената не е фиксна
19.01.2023 12:23

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

9

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

257 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1968

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Brajka Nuneski 2a

Се продава куќа во центарлно градско подрачје урбана средина населба бончејца..Во непосредна близина има градинка основно училиште а самата чаршија е на 5минути.
Кујќата има сутерен и спрат секој со површина од 100м2..
Целосна површина на земјиште е 368м2..
Кујќата е делумно реновирана и нема ПЛОЧА..
Цена е 85.000евра
Информации на 078-268-583 Христијан
Само озбилни купувачи.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
078-268-583
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам