1 / 12
BMW 328i xDrive
20.500 €
Цената не е фиксна
09.02.2023 14:45

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

328

Година:

2015

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

177 kw / 241 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 328i xDrive.
Luxury Model. Registrirano so zelen karton.
Napraven kompleten servis.
Kolata e vo PERFEKTNA sostojba bez nikakvi zabeleski.
Full Oprema.
Moze zamena za pomalo vozilo.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Орде
Потврден огласувач
070599728
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам