1 / 6
Fisher gold bug pro metal gold detektor detector 2.5m
399 €
28.01.2023 11:52

Прилеп / Прилеп

✅️Fisher gold bug pro 🇺🇸 NOV
Метал злато детектор до 2 метри.
🟡2 режими на пребарување Сите метали, дискриминација.
🟡Водоотпорна сонда 11 инчи.
🔵Работна температура -10 до 50° C
🟠Фреквенција: 19 kHz
🟢Тежина: 1,1 кг
⚪️Батерии: (1) 9V
⚪️Траење на батеријата: 15 часа
🔴Статичка прецизна точка со показател за длабочина
🟡Двојни приклучоци за слушалки (1/4" и 1/8")
🟡Принцип на работа: VLF индукциска рамнотежа
VCO аудио во режим на сите метали и дискриминација
🟡Континуирано отчитување на состојбата на земјата
Фаза на земја
Минерализација на земјата
🟡Прирачник и компјутеризиран биланс на земја
⚠️Неспоредливо одвојување на целта во ѓубрето од железо

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
079277007
Испрати Е-маил до огласувачот

Raptor R2 metal zlato detektor 13'/33 cm sonda

330 €

2v1 ABS Pulse metal detektor i pointer

6999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам