1 / 10
NISSAN X-TRAIL 2.2DCI 2007GOD. 4X4
6.799 €
01.02.2023 08:08

Прилеп / Прилеп

Марка:

Nissan

Модел:

X-Trail

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

NISSAN X-TRAIL 2.2DCI 2007GOD.
100KW 4X4
4WD. LOCK
DIZEL
TEMPOMAT
KLIMA
6 BRZINI MENUVAC
199000KM SERVISNA KNISKA
CENTRALNO SO DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
MALA POTROSUVACKA
ABS-BBACKS
ELECTRIC GLASSES
ELECTRIC RECOVERERS
RADIO CD,USB
NOVI GUMI 4 SEZONI
EURO 4
SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA
CENA.6799€
TEL.076662150
AVTOZLATESKI. PRILEP
Ul.ALEKSANDAR MAKEDONSKI BR.18
GOLEM IZBOR NA VOZILA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

avtozlateski
aleksandar makedonski br18
Потврден огласувач
076662150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам