se prodava dukan
1 €
03.02.2023 10:30

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

25 m²

Греење:

Нема

se prodava dukan na ul dame gruev b.b. nasproti ekonomski fakultet .tel.072 557 353

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
072557353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам