1 / 1
Kuka so deloven prostor do restoran Lider
1 €
18.01.2023 11:04

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

450 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Braka Lameski 28

Se prodava kuka so delovni prostorii do restoran Lider.
Vtor kat nikogas nevseluvan, prv kat da.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

korisnik
Потврден огласувач
070 208 107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам