1 / 10
Iphone 11 Pro Max 64 gb
30.000 МКД
Цената не е фиксна
14.03.2023 13:14

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11 PRO MAX

Боја:

Silver

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Iphone 11 pro max silver
Rabote na site mrezi
64 gb
Extra kako nov max zacuvan

bez zameni !!!!!!!!!!!!!!!!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

.
Потврден огласувач
072220626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам