1 / 8
Se izdava dukan od 160 kvadrati
1 €
03.02.2023 09:57

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

160 m²

Греење:

Централно

Se izdava dukan od 160kvadrati na ulica cane kojnarec 40
Poveke info na 078491188

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Audi
Потврден огласувач
076214517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам