1 / 10
Audi a6 s-line
4.900 €
Цената е фиксна
07.02.2023 17:44

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava audi a6 quatro registrirano do 8.2023 so zelen karton s-line full oprema greaci na sedista f1 soncev krof voziloto e vo top sostojba za podetlno na 076214517
Cenata e fixna za podolu ne zvonete
Ve molam samo seriozni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Audi
Потврден огласувач
076214517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам