1 / 8
BMW.316ibenzin plin.Moze zamena
2.600 €
12.03.2023 11:22

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

316

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e mnogu zacuvana nema vlozuvane nisto po neze.ful oprema plin atest.foli ates.tel.078345602

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bosko
Потврден огласувач
075517440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам