1 / 10
K.VODA 54m2 so dve spalni nov vtor kat
73.000 €
80.000 €
08.02.2023 16:55

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

54 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

K.Voda

K.VODA kaj sala Rasadnik, 54m2 trosoben, 2ri kat, 2lifta,so elementi vo kujna,vgraden plakar vo hodnik,centralno parno, klima, 2spalni,orientacija jugoistok.
Cena 73000€
Tel.070 343 593

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

G.PETROV pred Planet 35m2 ednosoben namesten

100 €

UNIVERZALNA 50m2 dvosoben opremen

230 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам