1 / 8
Nov Solar Charger Controller 12/24V-100A!
3.000 МКД
Цената е фиксна
3.200 МКД
24.01.2023 05:04

Сопиште / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Најнов Solar Charger Controller 100A!
Автоматски работи на 12 и 24V!
Располага со дисплеј и со 2хUSB=5V/2A.
Може да се приклучи на DC напон max 50V!
Одличен за моќни фотоволтаици- панели со моќност на 12V-1300W и 24V-2600W!
Препорака:
Проверен и тестиран контролер!!
Погледајте ги сликите за се да биде појасно!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Се продава од:

High-End tube preamp
Потврден огласувач
075616218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам