1 / 1
Jeep shiroki bandazi
100 €
Цената е фиксна
31.01.2023 10:15

Куманово / Куманово

Марка:

Jeep

Модел:

Grand Cherokee

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

40000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Bandazi za jeep shiroki 15ki 4komada 100e fiksna

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078243975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам