1 / 12
Avtobus Minibus Sprinter 516
222.222 €
03.01.2023 20:11

Долнени / Прилеп

Sprinter 516cdi 2011 god so 23sedista vo top sostojba plateni davacki do registracija cena po dogovor 070703113

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

Sevgo
Потврден огласувач
070703113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам