1 / 12
SKOPJANKA Aerodrom 85m2 trosoben tret kat
280 €
07.02.2023 09:56

Аеродром / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

85 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Aerodrom

SKOPJANKA Aerodrom se iznajmuva trosoben namesten stan na tret kat so parno i lift kupatilo i toalet.Ima i garaza.
Cena 280€/mesecno
Tel.070 343 593

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

KOZLE na Lerinska 80m2 kat od nova kuka

380 €

UNIVERZALNA nov 53m2 1kat opremen

250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам