1 / 9
SEAT LEON 1.6TDI 2013GOD. AVTOZLATESKI
9.999 €
07.12.2022 20:43

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SEAT LEON 1.6TDI 2013GOD.
66KWDIZEL
TEMPOMAT
CLIMATRONIK DVOZONSKI
145000KM SREVISNA KNISKA
CENTRALNO SO DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
MALA POTROSUVACKA 4,1LITAR KOMBINIRANO
ABS-BBACKS
ELECTRIC GLASSES
ELECTRIC RECOVERERS
RADIO CD,USB BLUETHOUT
TOUCH SCREEN
NOVI GUMI SEMPERIT
EURO 5A
SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA
CENA.9999€
TEL.076662150
AVTOZLATESKI. PRILEP
Ul.ALEKSANDAR MAKEDONSKI BR.18
GOLEM IZBOR NA VOZILA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

avtozlateski
aleksandar makedonski br18
Потврден огласувач
076662150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам