1 / 1
DIZNI 1.9 JTD FIAT BRAVO 150KS
150 €
Цената не е фиксна
31.01.2023 15:58

Прилеп / Прилеп

Diznite se izvadeni od Fiat Bravo 1.9 JTD 150ks.
Cenata posebno na edna dizna e €40.
Diznite se kompletno ispravni.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
072604063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам