1 / 6
Се продава НОВА и НЕОТПАКУВАНА гарнитура (ТДФ)
1 МКД
29.01.2023 18:26

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Гарнитурата (ТДФ) е нова, неотпакувана и никогаш користена, купена за сопствени потреби. Гарнитурата нема механизам за пуштање.
Се продава само поради лични и семејни причини.
Тросед - Vegas Yellow
Двосед - Vegas Cream
Фотелја - Vegas Cream

Димензии:
Тросед
- Должина 185 цм;
- Висина 80 цм;
- Длабочина 90 цм;
- Висина до седиште 46 цм;
- Висина до ракохват 62 цм;
Двосед:
- Должина 155 цм;
- Висина 80 цм;
- Длабочина 90 цм;
- Висина до седиште 46 цм;
- Висина до ракохват 62 цм;
Фотелја:
- Должина 85 цм;
- Висина 80 цм;
- Длабочина 90 цм;
- Висина до седиште 46 цм;
- Висина до ракохват 62 цм;

Контакт телефон:
070/349-753
Иван

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Иван
Потврден огласувач
070349753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам