1 / 1
jugo 55 dekla kompletna...
2 €
10.03.2023 20:29

Прилеп / Прилеп

Марка:

Yugo

Модел:

55

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

45000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

47 kw / 64 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

ispravna komplet...ventili i federi..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
070428963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам