1 / 2
HANKOOK 235/65/17 4 GUMI
6.000 МКД
Цената е фиксна
29.11.2022 11:24

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

235

Висина:

65

Дијаметар:

17

SE PRODAVAAT 4 ODLICNI GUMI KOMPLET HANKOOK 235/65/17.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

V
Потврден огласувач
076353155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам