1 / 2
JOYROAD 225/55/16
2.000 МКД
Цената е фиксна
29.11.2022 11:24

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

225

Висина:

55

Дијаметар:

16

SE PRODAVAAT DVE ODLICNI GUMI ALL SEASON JOYROAD 225/55/16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

V
Потврден огласувач
076353155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам