1 / 4
Sennheiser 598se (Special Edition) "open back" headphones
150 €
Денес 09:23

Скопје Центар / Скопје

Se prodavaat Sennheiser 598se kupeni od Media Mark Germanija. Veke se discontinued i nemozat da se kupat novi. Zacuvani, mnogu malce koristeni, so kutija i site orginalni kabli. Koj razbira znae za sto se raboti.

Eve kako se dvizat cenite:
https://www.amazon.com/Sennheiser-HD-598-Over-Ear-Headphones/dp/B0126HISOO

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072302651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам