1 / 9
Novo odelo za motor RSA
1 €
06.02.2023 00:13

Прилеп / Прилеп

Se prodava odelo za motor RSA.
Odeloto e 3 pati noseno, se prodava poradi pogresna velicina, totalno e kako novo bez grepka.
Odeloto e dvodelno. Komplet so site stitnici vgradeni vo nego(se vadat). 52 velicina

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Останато

Се продава од:

Yamaha
Потврден огласувач
077674362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам