1 / 2
Zupcanici osovini obrabotka
10.000 МКД
Цената не е фиксна
27.03.2023 08:02

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

obrabotuvam zupcanici osovini sekakov vid

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Резервни делови

Се продава од:

Nikola
Ul.Aleksandar Martulkov 12b
Потврден огласувач
072269751
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам