1 / 1
EKRAN ZA HP DV7 17.3 FHD
6.000 €
02.11.2022 10:38

Куманово / Куманово

EKRAN ZA HP DV7 17.3 FHD MOZE I KOMPLET CORE I7 QM 4GB RAM 250 HDD WINDOWS 7 BEZ ADAPTER CENA PO DOGOVOR

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

Се продава од: Претпријатие

AksaComputer
S.Nikustak
Потврден огласувач
072605900
Испрати Е-маил до огласувачот

Novi laptopi hp 470 G8

700 €

Dell 3090 i5 8Th gen

290 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам