1 / 10
Slep prikolla bez dok 1300eu
1.300 €
15.03.2023 12:15

Неготино / Неготино

Slep prikolka bez dokumenti 2t nosivos 3.80 dolga 1.90 siroka germansko proizvotsvo dosta lesna i stabilna
Cena 1300eu
Info na wiber ..079 222 331

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
xxxxxxx
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам