1 / 4
Bateriska pila motorna Батериска пила 21v 4ah MAXPULS
9.100 МКД
09.01.2023 23:44

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Maxpuls pila bateriska
21v 4ah

1 baterija polnac

12 meseci garancija

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од: Претпријатие

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Kompresor kufer 1100w MAXPULS

3999 МКД

Reciprocna pila 1050W реципрочна пила MAXPULS

3300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам