1 / 8
CHRYSLER 300c 3.0CRD 2007 REG.ZELEN KARTON 10.2023
2 €
13.12.2022 03:42

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Chrysler

Модел:

300C

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

CHRYSLER 300c 3.0CRD 2007
MOZNA ZAMENA 📲076337899📱
REGISTRACIJA DO 08.2023 SO ZELEN KARTON ❗️
SE ISPRAVNO SO MN OPREMA❗️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

pero
Потврден огласувач
076 337 899
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам