1 / 10
Se iznajmuva moderno ureden apartman vo Ohrid
1 €
Цената не е фиксна
02.02.2023 17:38

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Се изнајмува модерно уреден апартман во Охрид на ул. Асном, во непосредна близина на големиот маркет ТАМАРО, како и во близина на Hotel Unique.

Станува збор за двособен стан, со капацитет за сместување на 4 лица. Подетално, станот има една спална соба, купатило (со туш кабина, машина за перење алишта, фен, пешкири) како и дневна соба (со кожна гарнитура, клима уред, LCD TV) во која се вклучени трпезарија (со маса со 6 стола) и кујна (со фрижидер, електричен шпорет, аспиратор, садови и прибор за јадење).

Исто така има и тераса, бесплатен WI-FI, кабловска телевизија, како и обезбеден бесплатен паркинг.

Facebook page: "Kassia Apartments"

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Kassia Apartmani - Ohrid
Потврден огласувач
077790101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам