1 / 7
Se prodava kuka
32.000 €
Денес 16:02

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

55 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ULICA BITOLSKA 45

Se prodava kuka na ulica bitolska 45 vo blizina na teatarot... Se prodava namestena so nov mebel so cisti dokumenti

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Qqq
Потврден огласувач
078441797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам