1 / 12
Leon
6 €
13.12.2022 17:31

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Leon 2008 2.0 tdi FR vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mirche
Потврден огласувач
070560066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам