1 / 1
Maxpuls udarna bormashina Бормашина електрична 500w
850 МКД
24.01.2023 12:23

Ресен

Состојба на предмет
Нов

MAX PULS MP-ID002
Ударна бормашина,
моќност 500W,
вртежи до 3.000 во минута,
Футер 13мм, дупчење во железо 13мм,
во дрво 25мм, во бетон 16мм,
тежина 1.7кг

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Bateriska bormsina strafilica штрафилица батериска 18V

2099 МКД

TOTAL elektricna kosilka kosacka 1200w NOVI!

4650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам