1 / 1
Се продаваат кревети
2.500 МКД
Цената не е фиксна
03.11.2022 18:44

Карпош / Скопје

Се продаваат дупли и едниначни кревети.
Дупли кревет комплет со душек со димензија 150 x 220 см.
Цена 4.000 денари
На располагање 15 парчиња
Единечен кревет комплет со душек.
цена 2.500 денари
На располагање 20 парчиња

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од: Претпријатие

Gradote
Потврден огласувач
071305565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам