1 / 3
бандаж bandaz
700 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
23.02.2023 07:19

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

5.5J

Дијаметар:

14

Дијаметар на дупка:

98

Број на дупки:

Со 4 дупки

4x98 14" 5.5j Et35
Цена 700мкд

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава / Можна е замена од:

Car accessories
Потврден огласувач
38975379043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам