1 / 11
Rotaciona drobilica
По Договор
01.01.2023 09:14

Прилеп / Прилеп

Drobilicata e vo predobra sostojba,2006 godina,motor Catterpillar C10,5300 rabotni sati,otvor 1200x750,sirina 2,5m,kapacitet za rabota 300t/h.Za povejke info javetese.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам