1 / 2
Drobilica Baioni
По Договор
01.01.2023 09:14

Прилеп / Прилеп

Drobilicata e nova eksponat,i Baioni screen w600,2 etazi 3 frakcii,kapacitet 400-500t/h,sirina 3,5m,tezina 45t,ima disel generator za struja isto i cela e elektricna i pogon e preku elektro motor.Za povejke info javetese .

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам