1 / 10
ONEPLUS 7 PRO 12/256gb
17.500 МКД
19.11.2022 22:44

Штип / Штип

Марка:

Друга марка

Модел:

ONEPLUS 7PRO

Боја:

Blue

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

prodavam oneplus 7 pro socuvan komplet so kutija i brz polnac
12+7gb ram
256gb memorija
snapdragon 855 procesor
📞078 260 560

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

oglasuvac
Потврден огласувач
078000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам