1 / 2
Masina trimer za secenje granki zelena ograda
2.300 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.01.2023 19:52

Струга / Струга

Vo odlicna sostojba, moze i zamenA

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам