1 / 7
Fiat Ducato 2.0 JTD
3.600 €
01.02.2023 13:06

Прилеп / Прилеп

Se prodava...
Reg do April/2023
4 novi gumi c oznaka tovarni
Termoking karoserija

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Continuitet
Потврден огласувач
072305688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам