1 / 3
Transport/selidbi/prevoz na roba
15 €
30.01.2023 09:46

Прилеп / Прилеп

Prevoz na roba niz cela Makedonija
Sandak 220 dolzina / 160 visina / 140 sirina

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Continuitet
Потврден огласувач
072305688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам