1 / 12
Izvedba/Transport/Renoviranje
1 €
01.02.2023 13:06

Прилеп / Прилеп

Наша основна дејност е изведба на градежно занаетчиски работи

☆Ѕидарски Работи
■Надворешни ѕидови со термо блок
■Преградни ѕидови со блок

☆Секаков вид на кровопокривачки работи

■ Фасада / Термофасада
■ Цокле
■ Хоризонтални и вертикални олуци
■ Тротоари околу објектот
■ Тераси во затворен тип
■ Влезна партија за објектот со бетон
■ Обработка на подови на тераси со секаков вид плочки
■ Надворешна PVC столарија за врати и прозори

☆Внатрешни Позиции На Проектот
□ Поставување за водовод и одвод
□ Внатрешно малтерисување
□ Поставување собни врати

□ Поставување плочки на
○Ходници ○Купатила ○кујна
"По избор на клиентот"
□ Поставување на хидро изолација на ○Купатила○Тераси ○Мокри делови

□ Комплет местење санитарија:
•WC шоља •Казанче •Умивалник
•Туш • Бојлер •Чешми
□ Порамнителен слој на термо изолација
□ Подови
▪︎Ламинат ▪︎Мермер ▪︎Плочки
□ Молерофарбарски работи
∆Изведба на секаков вид на Кнауф системи

☆Вршење на селидба ° пренос на роба низ цела Македонија во зависност од големината на робата

☆ Контактирајте не на 072305688

Категорија: Останато

Се продава од:

Continuitet
Потврден огласувач
072305688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам